Soru Cevap

Doğru güvenlik mührü nasıl seçilir?

1. Güvenlik mühür ürünleri çeşitleri, ihtiyaçlarına göre farklı ürün türleri ile değiştirilebilir. Bir güvenlik mührü seçerken, sadece güvenlik mührünün gücüne odaklanmamalı, hedefine daha fazla dikkat etmelisiniz. Halihazırda mal yüklenmiş dokuma çuvallar için mükemmel bir kablo mührünü kullanırsanız, mallar mükemmel bir şekilde kapatılabilir gibi görünür, ancak özü göz ardı edilir. Uzun vadede sadece kullanım yükünü artırmakla kalmayacak, maliyeti de artıracaktır. Mühürlemek için doğru güvenlik mührünü seçmek çok fazla maliyet tasarrufu sağlayabilir.

2. Üreticilerin kalitesine ve değerlendirmesine dikkat edin ve iyi üreticiler seçin. Aynı üreticiden güvenlik mührü ürünlerini uzun süre satın almak en iyisidir. Güvenlik mührü ürünlerinin çok çeşitli olması nedeniyle, üreticiler nadiren her tür güvenlik mührü ürününe sahiptir ve güvenlik mührü ürünleri düşük karlara sahiptir. Birini terk ettikten sonra uygun olanı bulmak zordur. Bu nedenle, aynı üreticiden uzun vadeli güvenlik mühürleri satın almak, yalnızca maliyetleri düşürmekle kalmaz, aynı zamanda satış sonrası hizmeti de daha iyi hale getirir.

3. Kendi finansal durumunuza bakın. Farklı hammaddeler nedeniyle, fiyatlar da farklılık gösterir. Fiyatı çok yüksek veya çok düşük seçmeyin, ucuz olmamayı unutmayın, fiyatı çok düşük seçerseniz daha büyük ekonomik kayıplara neden olabilir.

Yukarıdaki üç nokta, ihtiyacınız olan güvenlik mührünü doğru şekilde seçmenize yardımcı olabilir.

Asma kilit mühürleri alet kullanmadan kolayca çıkarabilirsiniz.

Asma kilit mühürlerinin bazen acil bir durumda elle hızlı ve kolay bir şekilde çıkarılması gerekir. Hastanelerde ve tıbbi tesislerde, ecza dolaplarında veya acil durum araçlarında bulunan birçok kap ve ekipmanda bu kaplar ve ekipmanlar güvenlik için mühürlenir. Ancak asma kilit mührünün hızlı bir şekilde çıkarılması çok önemlidir.

Alet gerektirmeden açılabilen, çeşitli tasarımlara ve işaretler ve renkler gibi çeşitli seçeneklere sahip çeşitli asma kilit mühürleri üretilir.

En popüler asma kilit mühürlerin metal bir tokası vardır, böylece kullanıcı tokayı ileri geri bükerek kırabilir. Tamamen plastikten yapılmış bir mühürden daha güçlüdür ve düşük maliyetlidir. Aletsiz demonte edilebilir. Metal tokalı asma kilit mühürleri yaygın olarak elektrik sayaçlarında kullanılır, ancak havacılık ikram kamyonları da dahil olmak üzere birçok başka uygulamada da kullanılır.

Tamamen plastikten yapılmış bir asma kilit mührü de vardır. Asma kilit mührü basit görünse de, asma kilit mührü kurcalamaya karşı oldukça dayanıklıdır. Basit tasarım, kullanıcıların herhangi bir kurcalamayı veya bunları kaldırma ve değiştirme girişimlerini kolayca görmelerini sağlar. Plastik asma kilit mührü hafiftir. Taşınması ve saklanması kolaydır. Aynı zamanda, plastik toka, kullanıcıların kırılmasını kolaylaştırmak için bir çentik içerir. Bu, özellikle acil ve tıbbi ekipman veya hızlı erişim gerektiren diğer ekipmanlar için önemlidir.

Farklı endüstrilerdeki güvenlik mühürleri müşterilere yüksek kaliteli hizmetler sunmaktadır. Sorularınızı cevaplamak ve size en iyi tavsiyeyi vermek için yılların üretim tecrübesini kullanıyoruz. Danışmak için arayabilir veya e-posta gönderebilirsiniz!

Bir yanıt yazın